Krantrak Hiab

Trawersy załadunkowe

Trawersa ta jest wykorzystywana przez firmy, które zajmują się transportem samochodów osobowych np.: pomoc drogową, serwis samochodowy czy też firmy obsługujące centrum miast w zakresie usuwania pojazdów zaparkowanych w niedozwolonych miejscach itp.

 trawersa załadunkowa

Ze względu na to, że mało który samochód jest idealnie wyważony i posiada rozkład mas 50 / 50 pomiędzy przednią i tylną oś, nasze trawersy posiadają hydraulicznie regulowany środek ciężkości - dzięki czemu można przy jej pomocy podejmować dowolny samochód osobowy. Z kolei dodatkowe wyposażenie trawersy jakim są uchwyty na koła, umożliwiają podejmowanie pojazdów łapiąc je za koła, co pozwala je podnieść bezpiecznie, bez ryzyka, że zostaną uszkodzone podczas załadunku.

 

Poszczególne elementy wraz z uchwytami do kół są wykonane ze stali konstrukcyjnej i następnie cynkowane.

  •  Oferujemy trawersy w dwóch wersjach udźwigu : 2 000 kg i 2 500 kg

Termin dostawy do uzgodnienia.

 

Trawersa traktowana jako zestaw posiada następującą kompletację :

 

  • trawersa : długość robocza – 1500 mm, z regulacją środka ciężkości za pomocą siłownika hydraulicznego,
  • trawersa posiada w górnej części zawiesie obrotowe ( łożysko ) do zawieszenia na haku lub podłączenie stałe ( flansza lub gniazdo) do podłączenia do rotatora ( rotator hydrauliczny za dopłatą)
  • uchwyty kół – 4 szt.
  • zawiesia tekstylne łączące uchwyty kół z trawersą długości około 1,7 m ( trzy pętle) każde, -  4 szt.
  • komplet zawiera szekle do łączenia poszczególnych elementów (nośność i ilość dostosowana do ilości elementów składowych). 1 kpl